Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

Сьогодні, 17 грудня учні 3-4 класів взяли участь у квесті: "Чарівна Книга святого Миколая".
Завдання квесту ми пройшли
І дуже вправними були!
Разом сторінки об'єднали
І Книгу Чарівну вже склали!

16 грудня 2021 року у Львові відбулися міжобласні змагання "Фестиваль бігу 2021", в яких брали участь і спортсмени Гаї-Дітковецького ЗЗСО у складі Бродівської ДЮСШ. Вдало виступили та показали гарні результати юні спортовці Руцька Софія, Ільїв Анастасія, Скруха Тарас та Хома Віталій

Щоб від цього дня Миколи
Ви жили в добрі й любові
Щоб пишався Вами край
А найбільше - Миколай.
17 грудня у Гаї-Дітковецькому ЗЗСО І-ІІ ступенів у 1-2 класах було проведено заняття-квест "У пошуках Святого Миколая". Були проведені конкурси, вікторина, ігри. Учні розказували вірші і співали пісень до Святого Миколая.
А в нагороду - отримали святкові подарунки.

Правильний вибір професії – крок дуже важливий і відповідальний. До нього треба бути готовим і мати певну інформацію. Саме про важливість вдалого вибору професії випускниками йшла мова з учнями навчального закладу підчас проведення Бродівською філією Львівського обласного центру зайнятості виїзного заходу.

День Матері - це найкраща можливість нагадати мамі, як сильно ми любимо і цінуємо її.
У цей день учні 1 класу Гаї-Дітковецького ЗЗСО від усієї душі вітають дорогих мам зі святом.
Нехай Ваші діти цінують Вас, люблять Вас, дають Вам те тепло, яке повсякчас отримують від Вас.
Будьте щасливими і здоровими, дорогі матері!

На передодні Нового року учасники хореографічного гуртка Гаї-Дітковецького НВК провели бал- маскарад. Діти із задоволенням приймали участь у музичних конкурсах,іграх,розвагах. А підсумком свята були привітання учнів з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами.

Вихованці зустрічали
В дружнім колі Новий рік.
Щиро кожному бажали
Жити краще, ніж торік...
Погляньте на ялинку нашу-
Немов красуня чарівна.
Розваг, дарунків - повна чаша,
І сміх дитячий тут луна.
Веселі та цікаві ігри, танці, розваги підготували для малечі працівники дошкільного закладу Гаї -Дітковецького НВК.

Новий Рік – одне з найулюбленіших свят у дітей та дорослих. Навіть ті, хто давно не вірить у Діда Мороза, чекають маленького свого дива. Адже це час веселощів, мрій, сюрпризів та подарунків.Школярі, вчителі та батьки нашого навчального закладу щиро вдячні за солодкі подарунки для дітей в переддень Новоріччя ТОВ "Західна агровиробнича компанія"

День СВЯТОГО МИКОЛАЯ свято добра і душевного тепла.Вихователі разом з дошкільнятами Гаї-Дітковецького НВК провели #ПІЖАМНУ ВЕЧІРКУ#.
Малята читали вірші,співали пісні.Особливо діткам сподобався запальний таночок із подушками.І звичайно ж малеча чекала на подарунки від Святого Миколая.Під кінець свята дошкільнята отримали смачні гостинці.Таке свято подарувало всім безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.
Висловлюємо подяку агрокомпанії "Західний Буг" та ПП Чапліію М.П. за солодкі подаруночки.

Святий Миколай всім несе доброту,
Любов щиру, Божую ласку,
І кожен вірить в чудеса,
Чекаєм всі на казку!
Чудове свято Миколая зібрало всіх школярів, батьків, вчителів у спортивній залі Гаї-Дітковецького НВК. Діти пограли у веселий квест "Від Святого Миколая подаруночків чекаю".
Не втомилась дітвора залюбки виконувати різноманітні завдання на зупинках. За активну участь у грі Миколай залишив лист-подяку та солодкі подаруночки.

За підсумками обласного конкурсу відеороликів та анімацій "Тиждень правової освіти" роботу команди "Юні правознавці" Гаї - Дітковецького НВК визнано однією з кращих в номінації " Найкраща музика".
Вручення нагород